Odkurzacz automatyczny ETA Navaggio Profi 4228 90000

Kod produktu: ETA422890000
Nowy
Odkurzacz automatyczny 2 w 1 z mopem, silnikiem cyfrowym i laserową nawigacją. Zapamiętuje kilka map pomieszczeń, pracuje nawet 200 minut.

Opis:

Inteligentny odkurzacz automatyczny ETA Navaggio Profi 2 w 1, wyręczy cię w sprzątaniu domu. Nie tylko odkurzy podłogę, ale także czyści ją na mokro. Obszary czyszczenia odkurzacza możesz wygodnie oznaczyć w aplikacji ETA Navaggio, w której znajdziesz także wiele praktycznych funkcji.

Wysoką wydajność odkurzacza ETA Navaggio Profi zapewnia silnik cyfrowy o wyjątkowo dużej wytrzymałości. Oprócz niego wnętrze urządzenia kryje wysokiej jakości akumulator Li-Ion o pojemności 5200 mAh, dzięki któremu odkurzacz wytrzymuje nawet 200 minut po jednym naładowaniu! Jeśli robot nie zdąży odkurzyć całego mieszkania podczas jednego cyklu, wróci do stacji ładującej przed rozładowaniem, a gdy bateria będzie pełna, wznowi pracę od miejsca, w którym ją przerwał. Ładowanie baterii odkurzacza potrwa od 4 do 6 godzin.

Wysokiej mocy ssania towarzyszy filtr HEPA, który wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki nieczystości. Ucieszy to nie tylko alergików, ale także wszystkich, którzy mają w domu zwierzęta.

Dzięki inteligentnej nawigacji laserowej odkurzacz ETA Navaggio Profi odtworzy mapę całego pomieszczenia, co sprawia, że sprzątanie jest szybsze i dokładniejsze niż w przypadku innych rodzajów nawigacji. Robot zapamiętuje obszary czyszczenia i nie ominie żadnego z nich.

Odkurzacz wyposażony jest w bezdotykowy system ANTI-COLLISION, który monitoruje przeszkody i zapewnia płynny ruch w pomieszczeniu. Z kolei inteligentne czujniki SMART TECHNOLOGY chronią robota przed upadkiem ze schodów, który mógłby doprowadzić do jego zniszczenia. Za pomocą aplikacji, ETA Navaggio Profit możesz pokierować robotem tak, jak tego potrzebujesz i wyznaczyć strefy, do których robot nie będzie miał wstępu.

Dla lepszej komunikacji ETA Navaggio Profi reaguje na komendy głosowe. Możesz wybrać, w jakim języku chcesz się z nim komunikować, robot doskonale cię zrozumie.

Model ten jest w stanie podołać każdemu wyzwaniu związanemu z czyszczeniem podłogi. Jest wyposażony w kilka rodzajów szczotek i nasadkę do mopa, aby efekt był jeszcze lepszy niż przy zwykłym odkurzaniu. Dodatkowo posiada inteligentny system Floating, który zapewnia dokładne przyleganie szczoteczki do każdej powierzchni, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej efektywne.

Odkurzacz automatyczny jest w stanie podołać każdemu wyzwaniu związanemu z czyszczeniem podłogi. Szczotka hybrydowa, która składa się z połączenia listew i włosia, nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. Sprawnie i delikatnie wyczyści płytki, parkiety i linoleum. Z łatwością poradzi sobie również z dywanami o wysokości włosia do 1 cm. Z kolei szczotki boczne skutecznie zbierają zanieczyszczenia i kurz wzdłuż ścian. ETA Navaggio Profi pozwala na naprawdę dokładne czyszczenie.

Po zakończonym odkurzaniu ETA Navaggio Profi wyczyści twoją podłogę na mokro. Po zamontowaniu nasadki do mopa i zbiornika na wodę o pojemności 260 ml robot nada twojej podłodze idealny połysk. Dzięki funkcji kontroli mopowania możesz za pomocą aplikacji dostosować intensywność nawilżania do danej powierzchni lub stopnia zanieczyszczenia.


Dzięki wysokości wynoszącej zaledwie 9,5 cm robot może sprzątać nawet pod niższymi meblami i zmieści się nawet w trudno dostępnych miejscach. Dobrą przyczepność zapewniają mu wytrzymałe kółka z napędem, które świetnie pokonują nierówności. Dzięki nim ETA Navaggio Profi spokojnie pokona listwy i progi o wysokości do 1,5 cm.

Odkurzacz automatyczny ETA Navaggio Profi świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach wielopoziomowych . Funkcja mapowania wielokondygnacyjnego pozwala ma na zapamiętanie do 5 map, dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem dla domów wielopiętrowych.

Odkurzacz może stworzyć mapę nawet bez długiego wstępnego czyszczenia. Wszystko, co musisz zrobić, to zeskanować pokoje, a twoje mapy zostaną odtworzone i zapisane w telefonie. Na każdym piętrze możesz utworzyć nowe strefy z ograniczeniami, których robot powinien unikać i ustawić różne tryby sprzątania.

Przenieś sprzątanie na nowy poziom! ETA Navaggio Profi obsługuje aż 6 trybów sprzątania! Bez aplikacji dostępny jest tylko tryb automatyczny, w którym odkurzacz czyści całą przestrzeń, a po zakończeniu czyszczenia wraca do stacji ładującej. Jeśli odkurzacz rozładuje się przed ukończeniem pracy, odnajdzie stację ładującą i po zakończonym ładowaniu będzie kontynuował pracę tam, gdzie ją przerwał.

Dzięki inteligentnej aplikacji możesz nie tylko wygodnie sterować odkurzaczem za pomocą telefonu komórkowego, ale także rozszerzyć jego użytkowanie o kilka funkcji. Telefon komórkowy komunikuje się z odkurzaczem za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Aplikacja jest dostępna w języku angielskim.

W aplikacji dostępna jest wspomniana już funkcja mopowania. Za jej pośrednictwem możesz wybrać intensywność mopowania pomiędzy trzema poziomami - niskim, średnim i wysokim.

Z pewnością docenisz funkcję sprzątania wzdłuż ścian, gdzie odkurzacz za pomocą bocznych szczotek odnajduje i usuwa wszystkie cząstki kurzu, nawet te dobrze schowane.

Możesz użyć funkcji lokalnego czyszczenia, kiedy potrzebujesz usunąć rozlaną kawę lub wysypany ryż. ETA Navaggio odkurzy tylko wyznaczoną strefę, co może być przydatne m.in. podczas sprzątania po obfitym obiedzie.

Jeśli chcesz posprzątać tylko jedno pomieszczenie, użyj czyszczenia strefowego. W aplikacji wybierasz pomieszczenie, które chcesz odkurzyć, a resztę pozostawiasz robotowi. Możesz mieć pewność, że odkurzacz będzie pracował tylko w tym miejscu, gdzie tego chcesz.

Dokładne czyszczenie pozwoli ci zachować pewność, że twoje mieszkanie będzie czyste przed imprezą lub spotkaniem. W tym trybie ETA Navaggio dwukrotnie odkurza całą powierzchnię mieszkania.

Kompatybilność:
- Obsługa sieci Wi-Fi 2,4 i 5 GHz
- Systemy operacyjne Android 4.4 i nowsze, iOS 9.0 i nowsze
- Bezpłatna aplikacja ETA Navaggio do pobrania z Google Play lub App Store

Specyfikacja techniczna:
Objętość pojemnika na nieczystości - 0,48 l
Zasilanie - bateryjne (Li-ion)
Wirtualna ściana – nie ma
Wysokość - 9,3 cm
Mopowanie - Tak
Aplikacja mobilna - Tak
Czas pracy po jednym naładowaniu - do 200 min
Bezkontaktowe wykrywanie przeszkód - Tak


Opis:

Odkurzacz automatyczny 2 w 1 z aplikacją smart

 • Doskonała orientacja w przestrzeni dzięki naprowadzaniu laserowemu
 • Wygodna obsługa z pomocą aplikacji smart ETA NAVAGGIO z wieloma funkcjami
 • Mapowanie wielopiętrowe - umożliwia zapisanie wielu map, idealne rozwiązanie dla wielopiętrowych domów
 • Częstotliwość pracy 5 i 2,4 GHz
 • Akumulator Li-Ion zapewniający maksymalny czas pracy 200 minut
 • Duży zasobnik na brud o pojemności 480 ml
 • ELEKTRONICZNE MOPOWANIE - intensywność nawilżania można regulować według potrzeby elektronicznie
 • Szczotka obrotowa z systemem floating dla efektywniejszego zbierania kurzu na dywanach i twardych podłogach
 • SZCZOTKA HYBRYDOWA – kombinacja lameli i szczecin, przeznaczona do dywanów i twardych podłóg wraz z mopowaniem
 • SZCZOTKA DELIKATNA – ekstra delikatna szczotka do twardych i delikatnych podłóg, przeznaczona do usuwania drobnego kurzu, sierści i włosów
 • Doskonała filtracja z pomocą filtra HEPA
 • Silnik DIGITAL - zapewnia wysoką moc i wyjątkowo długą żywotność
 • Odkurza i mopuje w jednym kroku
 • ANTI-COLLISION SYSTEM - czujniki do bezdotykowego wykrywania przeszkód i ostrożnego przemieszczania się w pomieszczeniu
 • SMART TECHNOLOGY - czujniki ruchu chronią robota przed upadkiem ze schodów
 • Czas ładowania 4-6 godzin

Specyfikacja techniczna:

 • Poziom głośności 72 dB
 • Objętość worka na kurz 0.48 l
 • Zasilanie bateryjne (litowo-jonowe)
 • Wirtualna ściana Tak (w aplikacji mobilnej)
 • Wysokość 9.3 cm
 • Czyszczenie na mokro Tak
 • Rodzaj użytkowania odkurzacz automatyczny z mopem
 • SMART Tak
 • Czas pracy 200 minut
 • Typ nawigacji Nawigacja laserowa
 • Rodzaj podłogi na dywanie
 • Rodzaj podłogi na twardych podłogach
 • Planowanie sprzątania Tak
 • Rozpoznawanie przeszkód zbliżeniowy

Pliki do pobrania