Wielofunkcyjny wypiekacz do chleba ETA Duplica II 3147 90000 czarny/stal nierdzewna

Kod produktu: ETA314790000
Wielofunkcyjny wypiekacz z 24 programami, za pomocą którego zrobisz domowy chleb bezglutenowy, jogurt, dżem, bułki, ciasto do pizzy i wiele więcej.

Opis:

Różnica, którą poczujesz

Przywitaj poranek zapachem świeżo wypieczonego chleba z wypiekacza ETA Duplica II. Już nie musisz codziennie wychodzić do piekarni przed śniadaniem. Wypiekacz posiada aż 24 programy, umożliwiające pieczenie różnych rodzajów pieczywa, ciast bezglutenowych, jogurtów, ciasta na pizzę czy klusek drożdżowych. Zacznij piec w domu i postaw na jakość i świeżość

ETA Duplica II poradzi sobie nie tylko z klasycznym chlebem. Za jej pomocą możesz przygotować swoje własne pieczywo bezglutenowe, pełnoziarniste, orkiszowe, a nawet słodkie. Wypiekacz doskonale wie, jak zrobić idealny chleb, bez problemu poradzi sobie nawet z ciastem francuskim.

Wolisz mieć wszystko pod kontrolą? ETA Duplica II chętnie ci to umożliwi. Wystarczy, że wybierzesz jeden z 2 programów CUSTOM, który pozwala na indywidualne dostosowanie parametrów na każdym etapie przygotowania chleba. Możesz wybrać m.in. wielkość chleba (1 kg / 1,25 kg / 1,5 kg) oraz jeden z 3 poziomów koloru skórki.

Praktyczną funkcją jest możliwość opóźnienia startu na aż do 15 godzin, co pozwala na idealne wyczucie czasu –świeże, chrupiące pieczywo może czekać na ciebie, gdy wrócisz z pracy do domu lub obudzisz się w weekendowy poranek. Funkcja automatycznego utrzymywania temperatury zachowuje ciepło przez aż 60 minut, żeby chleb smakował i pachniał, jakby był dopiero co wyjęty z pieca.

Składniki dodadzą się same

Na wypiekaczu ETA Duplica II MAX możesz w pełni polegać. Składniki takie jak orzechy, nasiona czy suszone owoce dodane zostaną automatycznie w odpowiednim momencie i ilości – nie musisz wszystkiego pilnować.  

Dwie formy o różnych rozmiarach

W zestawie znajdują się dwie formy – jedna o jednolitej, dużej komorze, druga podzielona na dwie części. Możesz przygotować duży bochenek chleba dla całej rodziny, albo dwa mniejsze, za to różniące się od siebie.  Mniejsza forma idealnie sprawdzi się również, kiedy do wypiekania potrzebujesz mniejszej ilości ciasta niż zazwyczaj.

Rogaliki, bułki, jogurt i dżem!

Za pomocą wypiekacza ETA Duplica II zrobisz nie tylko znakomity chleb, ale także wiele innych, równie smacznych wypieków. Rozkoszuj się domowymi bułeczkami, drożdżówkami, babeczkami i zapomnij o ich kupowaniu. Każdy rodzaj pieczywa można przygotować w wersji białej, pełnoziarnistej lub bezglutenowej. Dzięki praktycznym formom do pieczenia wykonanym z nieprzywierającego materiału pieczenie będzie łatwe i przyjemne.

To wielofunkcyjne urządzenie nadaje się nie tylko do przygotowywania podstawowych rodzajów pieczywa. Za jego pomocą zrobisz też różnego rodzaju rogale, ciasta, a nawet dżemy i domowe jogurty. Miłośników czeskiej kuchni pozytywnie zaskoczy program pozwalający na przygotowanie tradycyjnych czeskich knedlików.

24 programy:

 1. KLASYCZNY - Program do pieczenia pieczywa białego pszennego i razowego żytniego oraz do pieczywa z dodatkiem ziół i rodzynek
 2. SZYBKI - Program przeznaczony do szybkiego pieczenia chleba białego, pszennego i żytniego. Chleb wypiekany w tym trybie jest mniejszy i ma gęstszy środek.
 3. SŁODKI - Program przeznaczony jest do wypieku słodkich rodzajów chleba z bardziej chrupiącą skórką niż w programie klasycznym.
 4. PEŁNOZIARNISTY - Program przeznaczony do wypieku chleba pełnoziarnistego z mąki o niskiej zawartości glutenu. Nie zalecamy używania funkcji opóźnionego startu w tym programie
 5. CIASTO - Program przeznaczony do wyrabiania/mieszania i późniejszego wyrastania ciasta z pominięciem pieczenia. Do przygotowania ciasta można użyć składników do różnych rodzajów pieczywa (chleb, bułki, pizza itp.)
 6. UGNIATANIE - Program przeznaczony wyłącznie do wyrabiania ciasta (bez wyrastania). Do przygotowania ciasta można użyć składników do różnych rodzajów pieczywa (chleb, bułki, pizza itp.). Do tego programu istnieje opcjonalny okres przygotowawczy
 7. TORT - Program przeznaczony jest do wyrabiania/mieszania składników (np. na ciasto lub tort), a następnie pieczenia przez określony czas
 8. PIECZENIE – przeznaczone jest do wypieku ciemnego chleba, ciast, a nawet mięsa
 9. DŻEM - Program przeznaczony do przygotowania dżemu, marmolady lub kompotu ze świeżych owoców
 10. JOGURT - Program przeznaczony do przygotowania domowego jogurtu. Wypiekacz utrzymuje przez określony czas idealną temperaturę (ok. 38°C) do rozwoju kultur bakterii jogurtowych.
 11. ROGALIKI, BUŁKA - Program przeznaczony do pieczenia rogalików i bułek
 12. CUSTOM 1
 13. BEZGLUTENOWY - Program przeznaczony do pieczenia chleba bezglutenowego
 14. MUFFINKI - Program przeznaczony do przygotowania babeczek, zarówno klasycznych, jak i bezglutenowych
 15. ROGALIK, BUŁKA (BEZ GLUTENU) - Program przeznaczony do przygotowania rogalików i bułek bezglutenowyvh.
 16. CUSTOM 2 - Program do pieczenia chleba bezglutenowego wedle własnych upodobań.
 17. RYŻ – Program przeznaczony do pieczenia chleba ryżowego. W trybie tym ciasto bardziej przypomina ciasto drożdżowe
 18. KUKURYDZA - Program przeznaczony do przygotowania chleba kukurydzianego
 19. FRANCUSKI - Program przeznaczony do pieczenia jasnego chleba z chrupiącą skórką i jasnym środkiem
 20. PIZZA - Program przeznaczony jest wyłącznie do wyrabiania i wyrastania ciasta na pizzę
 21. KNEDLIKI - Program przeznaczony jest do wyrabiania, mieszania i późniejszego wyrastania ciasta na czeskie knedliki.
 22. SKWARKI – Program przeznaczony do przygotowania domowego smalcu ze skwarkami
 23. KLOPSIKI - Program przeznaczony do przygotowania i pieczenia klopsików
 24. ROZMRAŻANIE - Program przeznaczony jest do rozmrażania składników

Dwa oddzielne wyświetlacze

Dzięki dotykowemu panelowi sterowania z dwoma wyświetlaczami konfiguracja domowej piekarni jest niezwykle intuicyjna i dziecinnie prosta.

Bogate wyposażenie

Oprócz wielofunkcyjnego wypiekacza ETA Duplica II w zestawie znajdują się również:

 • 2 formy do pieczenia ze składaną rączką
 • Forma do pieczenia rogalików
 • Forma do pieczenia bułek
 • Forma do pieczenia muffinek
 • Miarka i łyżka

Przedłużenie gwarancji

Na motor domácí pekárny ETA Duplica II MAX se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na motor pekárny prodlouží na 5 let. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE.

Silnik wypiekacza ETA Duplica II  objęty jest usługą bezpłatnego Przedłużenia Gwarancji. Po rejestracji gwarancja na silnik wypiekacza zostaje przedłużona do 5 lat. Zarejestruj się TUTAJ w celu skorzystania z oferty

Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary opakowania
 • Masa: 10.35 kg
 • Głębokość: 33.0 cm
 • Wysokość: 36.5 cm
 • Szerokość: 62.5 cm
 • Wymiary produktu
 • Masa: 8.54 kg
 • Głębokość: 18.0 cm
 • Wysokość: 21.5 cm
 • Szerokość: 40.5 cm
 • Bez kategorii
 • Pieczenie wyrobów bezglutenowych: Tak
 • Wyświetlacz: tak
 • Maksymalna pojemność: 1500 g
 • Opóźniony start: Tak
 • Liczba haków do ugniatania: 2
 • Ilość programów: 24
 • Kolor skórki: średni
 • Kolor skórki: jasny
 • Kolor skórki: normalny lub ciemny
 • Pieczenie bagietek: Nie

Pliki do pobrania