Mikser ręczny ETA Crema II 0052 90000, szary / biały

Kod produktu: ETA005290000
Nowy
Mikser ręczny z mocnym silnikiem AC, pięciostopniową regulacją prędkości i wymiennymi końcówkami o wielu zastosowaniach.

Opis:

Mikser ręczny to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Dlatego z pewnością docenisz nowoczesny mikser ETA Crema II, wyposażony w cechujący się długą żywotnością, zasilany prądem zmiennym, nowoczesny silnik o mocy 300 W.

W ETA doskonale wiemy, że przygotowanie bitej śmietany wymaga innej szybkości i mocy niż przyrządzenie puree. Pięciostopniowa regulacja prędkości pozwala ustawić pożądaną ilość obrotów końcówek na poziomie od 300 do 1550 obr./min, dokładnie według twoich aktualnych potrzeb. Jeśli chcesz chwilowo skorzystać z maksymalnej możliwej prędkości, wystarczy użyć funkcji TURBO.

Ciasta, bułki i owsianka

Mikser ręczny ETA Crema II zaskoczy cię swoją wielofunkcyjnością. W zestawie oprócz 2 klasycznych trzepaczek znajdziesz również 2 praktyczne haki do ugniatania ciasta. Długość końcówek wynosi 210 mm, zatem nawet głębsze misy nie będą stanowiły dla nich problemu. Trzepaczki i haki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu sprostają nawet najtrudniejszym kulinarnym wyzwaniom. Możesz za ich pomocą idealnie wymieszać składniki do wypieków czy deserów, ubić puszystą bitą śmietanę i kremy, nie ma również problemu z przygotowaniem puree ziemniaczanego, a nawet wyrobieniem ciasta. Nie ma wyzwania, któremu ETA Crema II nie byłby w stanie sprostać!

Dzięki ergonomicznemu kształtowi mikser wygodnie leży w dłoni. Praktyczny przycisk do łatwego wypinania trzepaczek i haków znacząco ułatwia obsługę, a bezpiecznik zapobiegający przegrzaniu się silnika zadba o Twoje bezpieczeństwo.

Specyfikacja techniczna:

  • Ilość trybów prędkości 5
  • Funkcja PULSE Tak
  • Wyposażenie, akcesoria końcówka do ubijania
  • Wyposażenie, akcesoria trzepaczki
  • Moc 300 W

Pliki do pobrania