Odkurzacz pionowy ETA Sonar Aqua Plus 3232 90000 niebieski

Kod produktu: ETA323290000
Odkurzacz pionowy 3 w 1 z mopem, silnikiem cyfrowym i akumulatorem litowo-jonowym 25,2 V. Inteligentny czujnik pyłu do automatycznej regulacji mocy.

Akcja - Rozszerzona Gwarancja

Przedłużona gwarancja na: Silnik

Opis:

Niezwykle wydajny odkurzacz pionowy ETA Sonar Aqua Plus przeznaczony jest dla wszystkich, którzy szukają efektywnego i jednocześnie łatwego sposobu na utrzymanie idealnie czystych podłóg. Oprócz odkurzania doskonale sprawdza się również w mopowaniu, pozostawiając całe mieszkanie czystym. Wydajny silnik cyfrowy zapewnia dużą moc ssącą i długą żywotność. Sonar Aqua Plus zagości w twoim domu na naprawdę długi czas.

Automatycznie dostosowuje siłę ssącą odkurzania

Unikalna technologia SMART DUST SENSOR automatycznie dostosowuje siłę ssącą do poziomu zabrudzenia podłogi. Odkurzacz zwiększy siłę ssania, jeśli wjedzie na mocno zanieczyszczony obszar, a następnie zmniejszy ją po jego odkurzeniu. W ten sposób nie tylko dokładnie i wygodnie odkurzysz podłogi, ale także zoptymalizujesz zużycie energii i zaoszczędzisz baterię.


Wysoka siła ssąca

ETA Sonar Aqua Plus pozytywnie zaskoczy Cię swoją mocą. Jego siła ssąca sięga do 125 watów. Możesz skorzystać z trybu automatycznego, ale odkurzacz daje również możliwość ręcznej regulacji siły odkurzania w 6 stopniach według własnego uznania. Większa moc jest idealna do odkurzania dywanów i dużych zabrudzeń. Mniejsza moc przyda się przy odkurzaniu mniej zabrudzonego parkietu i innych twardych podłóg.

Wymienny akumulator litowo-jonowy 25,2 V zapewnia do 25 minut skutecznego odkurzania na jednym ładowaniu. Możesz monitorować stan baterii i aktualną moc na czytelnym wyświetlaczu LED. Jeśli bateria całkowicie się rozładuje, jej ponowne naładowanie do pełna trwa 4-6 godzin. Po zużyciu baterii możesz łatwo ją wyjąć i wymienić na zapasową (dodatkowa bateria nie jest w zestawie)

Kurz i nieczystości trafiają do zbiornika o pojemności 0,5 l. Skuteczną filtrację zapewniają natomiast 2 wysokiej jakości filtry HEPA, które zbierają nawet najmniejsze cząsteczki pyłu.

Wydajne czyszczenie bez kabli

Zapomnij o przedłużaczach i plączącym się pod nogami kablu. Odkurzaj szybko i dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. ETA Sonar Aqua Plus waży zaledwie 3 kg, dzięki czemu manewrowanie nim nie sprawi Ci żadnych trudności.

Aby zapewnić naprawdę dokładne czyszczenie, ETA Sonar Aqua Plus jest wyposażony w dużą szczotkę obrotową, która jest specjalnie zaprojektowana do odkurzania dywanów z krótkim włosiem, parkietów i twardych podłóg. Jest ona bardzo delikatna, nie musisz martwić się o zarysowanie podłogi. 

Zapomnij o schylaniu się za każdym razem, gdy chcesz odkurzać pod łóżkiem. Dzięki elastycznemu przegubowi i praktycznym, świecącym diodom LED na dyszy, możesz łatwo sięgnąć nawet pod niskie meble i dokładnie zobaczyć podłogę pod nimi.


Ekspert od mopowania

Odkurzacz pionowy ETA Sonar Aqua Plus mopuje i odkurza za jednym zamachem. Wystarczy napełnić końcówkę do mopowania wodą, zwilżyć ściereczkę aby po kilku chwilach zacząć mycie podłóg. Możesz mopować z włączonym lub wyłączonym odkurzaczem. Dołączoną do zestawu ściereczkę do mopa można wyprać w pralce.


Jednym kliknięciem zamienisz odkurzacz pionowy w ręczny. Możesz to wykorzystać do szybkiego posprzątania po dzieciach lub zebrania wysypanej kawy, a także czyszcząc wnętrze twojego samochodu.

Do końcówki do odkurzania ręcznego można łatwo przymocować małą elektryczną turboszczotkę, która doskonale nadaje się do odkurzania tapicerki. Skutecznie zbiera kurz i sierść zwierząt z każdej kanapy, krzesła czy łóżka.

W zestawie znajduje się również wyjątkowo długa ssawka szczelinowa SOFT TOUCH, która ułatwi odkurzanie wąskich i trudno dostępnych miejsc. Z łatwością posprzątasz za meblami lub na wyższych półkach. Specjalna powierzchnia SOFT TOUCH jest przyjemna w dotyku i nie ślizga się.

Szczotka 2 w 1 z miękką ssawką - idealnie nadaje się do delikatnego usuwania kurzu i pajęczyn np. ze ścian czy obrazów, miękka ssawka doskonale odkurza tapicerkę i miękkie poduszki.

Zawsze pod ręką! 

W opakowaniu znajduje się również praktyczny uchwyt ścienny ze zintegrowaną funkcją ładowania, w którym można postawić odkurzacz po skończonym sprzątaniu. Nie musisz przejmować się podłączaniem kabla ładującego bezpośrednio do odkurzacza. Wystarczy umieścić odkurzacz w uchwycie ściennym, a ładowanie rozpocznie się automatycznie. Dzięki temu odkurzacz zawsze będzie gotowy do następnej rundy sprzątania.

Łatwa konserwacja

Droga do czystego domu prowadzi przez czysty odkurzacz. Przy regularnej konserwacji nie tylko utrzymasz wysoką wydajność odkurzania, ale odkurzacz będzie Ci służył znacznie dłużej.

Podczas czyszczenia turboszczotek i końcówek podłogowych usuń zaplątane zanieczyszczenia i sierść zwierząt. Delikatnie stuknij i przedmuchaj filtr wylotowy HEPA znajdujący się w tylnej części końcówki do odkurzania ręcznego.Nie zapomnij o filtrze wlotowym HEPA, który chroni silnik odkurzacza i wpływa na jego wydajność i żywotność. Po opróżnieniu pojemnika na kurz wyjmij separator, a następnie wejściowy filtr HEPA. Oczyść wszystkie części z kurzu i pyłu.

Przedłużona gwarancja do 10 lat

Wierzymy, że ETA Sonar Aqua Plus będzie Ci służył naprawdę długo. Dlatego bezpłatnie przedłużymy gwarancję na silnik w Twoim odkurzaczu do 10 lat, wystarczy zarejestrować się TUTAJ.


Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary opakowania
 • Masa: 6.56 kg
 • Głębokość: 22.0 cm
 • Wysokość: 27.0 cm
 • Szerokość: 68.5 cm
 • Wymiary produktu
 • Masa: 5.02 kg
 • Głębokość: 24.5 cm
 • Wysokość: 117.0 cm
 • Szerokość: 25.0 cm
 • Bez kategorii
 • Czas pracy na jednym ładowaniu: 40 minut
 • Poziom głośności: 82 dB
 • Objętość pojemnika na kurz: 0.5 l
 • Zasilanie: bateryjne (Li-ion)
 • Typ: bezworkowy
 • Odkurzacz ręczny i pionowy 2 w 1: Tak
 • Podświetlenie: Tak
 • Czyszczenie na mokro: Tak
 • Dedykowany o sierści zwierzęcej: Tak
 • System baterii: Żaden

Pliki do pobrania

Vida