Odkurzacz automatyczny ETA Navaggio 2228 90000

Kod produktu: ETA222890000
Nowy
Odkurzacz automatyczny 2 w 1 z mopem, silnikiem cyfrowym i laserową nawigacją. Zapamiętuje kilka map pomieszczeń, pracuje do 120 minut.

Opis:

Sprytny odkurzacz automatyczny ETA Navaggio 2 w 1 wyręczy cię w sprzątaniu domu. Model ten, nie tylko odkurza podłogę, ale także czyści ją na mokro. Obszary czyszczenia odkurzacza możesz wygodnie oznaczyć w aplikacji ETA Navaggio, w której znajdziesz także o wiele przydatnych funkcji.

Wyjątkową wydajność odkurzacza ETA Navaggio zapewnia silnik cyfrowy o dużej wytrzymałości. Oprócz silnika, wnętrze urządzenia kryje wysokiej jakości akumulator Li-Ion o pojemności 3200 mAh, dzięki któremu odkurzacz pracuje nawet 120 minut po jednym naładowaniu! Jeśli robot nie zdąży odkurzyć całego mieszkania i wyładuje się w trakcie pracy, wróci do stacji ładującej przed rozładowaniem, a po naładowaniu wznowi pracę od miejsca, w którym ją przerwał. Ładowanie baterii odkurzacza do pełna trwa 3-4 godziny.

Wysokiej mocy ssania towarzyszy filtr HEPA, który wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Ucieszy to nie tylko alergików, ale także wszystkich, którzy mają zwierzęta.

Dzięki inteligentnej nawigacji laserowej odkurzacz ETA Navaggio przerysowuje mapę całego pomieszczenia, co sprawia, że sprzątanie jest szybsze i dokładniejsze niż w przypadku innych rodzajów nawigacji. Robot zapamiętuje obszary czyszczenia i dzięki temu nie ominie żadnego z nich.

Odkurzacz wyposażony jest w bezdotykowy system ANTI-COLLISION, który monitoruje przeszkody i zapewnia bezkontaktowy ruch w pomieszczeniu. Z kolei inteligentne czujniki SMART TECHNOLOGY chronią robota przed upadkiem ze schodów, który mógłby doprowadzić do jego zniszczenia. Za pomocą aplikacji ETA Navaggio możesz pokierować robotem tak, jak tego potrzebujesz i wyznaczyć strefy zakazane, do których Navaggio nie będzie miał wstępu.

Dla lepszej komunikacji ETA Navaggio reaguje na komendy głosowe. Możesz wybrać, czy chcesz komunikować się z nim w języku wybranym z menu, a robot doskonale cię zrozumie.

Odkurzacz automatyczny jest w stanie podołać każdemu wyzwaniu związanemu z czyszczeniem podłogi. Szczotka hybrydowa, która składa się z połączenia listew i włosia, nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. Sprawnie i delikatnie wyczyści płytki, parkiety i linoleum. Z łatwością poradzi sobie również z dywanami o wysokości włosia do 1 cm. Z kolei szczotki boczne skutecznie zmiatają wszelkie zanieczyszczenia i kurz wzdłuż ścian. ETA Navaggio pozwala na naprawdę dokładne czyszczenie.

Po zakończonym odkurzaniu ETA Navaggio wyczyści twoją podłogę na mokro. Po zamontowaniu nasadki do mopa i zbiornika na wodę o pojemności 180 ml robot nada twojej podłodze idealny połysk. Dzięki funkcji kontroli mopowania możesz za pomocą aplikacji dostosować intensywność nawilżania do danej powierzchni lub stopnia zanieczyszczenia.

Dzięki niewielkiej wysokości wynoszącej zaledwie 9,5 cm robot może sprzątać nawet pod niższymi meblami i zmieści się w niemal każdej szczelinie. Dobrą przyczepność zapewniają mu wytrzymałe kółka z napędem, które bardzo dobrze pokonują nierówności. Dzięki nim ETA Navaggio spokojnie przedostanie się przez listwy i progi o wysokości do 1,5 cm.


Odkurzacz automatyczny ETA Navaggio z nawigacją laserową odnajdzie się nawet w wielopiętrowych domach. Funkcja mapowania wielokondygnacyjnego pozwala zapamiętać do 5 map, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla domów piętrowych.


Odkurzacz może stworzyć mapę nawet bez długiego wstępnego czyszczenia. Wystarczy tylko, że zeskanuje pokoje, a już po krótkim czasie ich dokładne mapy zostaną zapisane w aplikacji. Na każdym piętrze możesz utworzyć strefy, do których odkurzacz nie będzie miał wstępu, a także ustawić różne tryby sprzątania.


Przenieś sprzątanie na nowy poziom. ETA Navaggio obsługuje aż 6 trybów sprzątania! Bez aplikacji dostępny jest tylko tryb automatyczny, w którym odkurzacz czyści całą przestrzeń, a po zakończeniu czyszczenia wraca do stacji ładującej. Jeśli odkurzacz rozładuje się przed zakończeniem czyszczenia, zdąży odnaleźć stację ładującej i po naładowaniu będzie kontynuował pracę tam, gdzie ją przerwał.

Dzięki inteligentnej aplikacji możesz nie tylko wygodnie sterować odkurzaczem za pomocą telefonu komórkowego, ale także rozszerzyć jego użytkowanie o kilka funkcji. Telefon komórkowy komunikuje się z odkurzaczem za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Aplikacja jest dostępna w języku angielskim.

W aplikacji dostępna jest wspomniana już funkcja mopowania. Za jej pośrednictwem możesz wybrać intensywność mopowania pomiędzy trzema poziomami - niskim, średnim i wysokim.

Z pewnością docenisz funkcję sprzątania wzdłuż ścian, gdzie odkurzacz za pomocą bocznych szczotek wychwytuje i usuwa wszystkie cząstki kurzu, nawet te dobrze ukryte.

Możesz użyć funkcji lokalnego czyszczenia, kiedy potrzebujesz usunąć rozlaną kawę lub wysypany ryż. ETA Navaggio odkurzy tylko wyznaczoną strefę, co może być przydatne m.in. podczas sprzątania po obfitym obiedzie.

Jeśli chcesz posprzątać tylko jedno pomieszczenie, użyj czyszczenia strefowego. W aplikacji wybierasz pomieszczenie, które chcesz odkurzyć, a resztę pozostawiasz robotowi. Możesz mieć pewność, że odkurzacz będzie pracował tylko w tym miejscu, gdzie tego chcesz.

Dokładne czyszczenie pozwoli ci zachować pewność, że twoje mieszkanie będzie czyste przed imprezą lub spotkaniem. W tym trybie ETA Navaggio dwukrotnie odkurza całą powierzchnię mieszkania.

Kompatybilność:
- Obsługa sieci Wi-Fi 2,4 i 5 GHz
- Systemy operacyjne Android 4.4 i nowsze, iOS 9.0 i nowsze
- Bezpłatna aplikacja ETA Navaggio do pobrania z Google Play lub App Store

Specyfikacja techniczna:
Zasilanie - bateryjne (Li-ion)
Wirtualna ściana – brak
Wysokość - 9,4 cm
Mopowanie - Tak
Aplikacja mobilna - Tak
Czas pracy po jednym naładowaniu - do 120 min
Bezkontaktowe wykrywanie przeszkód - Tak


Opis:

Odkurzacz automatyczny 2 w 1 z aplikacją smart

 • Doskonała orientacja w przestrzeni dzięki naprowadzaniu laserowemu
 • Wygodna obsługa z pomocą aplikacji smart ETA NAVAGGIO z wieloma funkcjami
 • Mapowanie wielopiętrowe - umożliwia zapisanie wielu map, idealne rozwiązanie dla wielopiętrowych domów
 • Częstotliwość pracy 5 i 2,4 GHz
 • SZCZOTKA HYBRYDOWA – kombinacja lameli i szczecin, przeznaczona do dywanów i twardych podłóg wraz z mopowaniem
 • ELEKTRONICZNE MOPOWANIE - intensywność nawilżania można regulować według potrzeby elektronicznie
 • Doskonała filtracja z pomocą filtra HEPA
 • Silnik DIGITAL - zapewnia wysoką moc i wyjątkowo długą żywotność
 • Odkurza i mopuje w jednym kroku
 • ANTI-COLLISION SYSTEM - czujniki do bezdotykowego wykrywania przeszkód i ostrożnego przemieszczania się w pomieszczeniu
*SMART TECHNOLOGY - czujniki ruchu chronią robota przed upadkiem ze schodów
 • Akumulator Li-Ion zapewniający maksymalny czas pracy 120 minut
 • Czas ładowania 3-4 godzin

Specyfikacja techniczna:

 • Poziom głośności 72 dB
 • Objętość worka na kurz 0.3 l
 • Zasilanie bateryjne (litowo-jonowe)
 • Wirtualna ściana Tak (w aplikacji mobilnej)
 • Wysokość 9.4 cm
 • Czyszczenie na mokro Tak
 • Rodzaj użytkowania odkurzacz automatyczny z mopem
 • SMART Tak
 • Czas pracy 120 minut
 • Typ nawigacji Nawigacja laserowa
 • Rodzaj podłogi na dywanie
 • Rodzaj podłogi na twardych podłogach
 • Planowanie sprzątania Tak
 • Rozpoznawanie przeszkód zbliżeniowy

Pliki do pobrania