Odkurzacz automatyczny ETA Navaggio 2228 90000

Kod produktu: ETA222890000
Wydajny odkurzacz automatyczny 2 w 1 z silnikiem cyfrowym i funkcją mopowania. Możliwość przechowywania wielu map, działanie aż do 120 minut po jednym naładowan

Opis:

Sprzątaj mądrze

Wydajny i inteligentny odkurzacz automatyczny ETA Navaggio 2 w 1 zajmie się za Ciebie sprzątaniem w domu. ETA Navaggio nie tylko odkurzy podłogę, ale także wyczyści ją na mokro. Obszary czyszczenia odkurzacza możesz łatwo i wygodnie wyznaczyć w aplikacji ETA Navaggio, w której znajdziesz wiele dodatkowych funkcji i opcji odkurzacza.


Bardzo wysoką wydajność odkurzacza ETA Navaggio zapewnia silnik cyfrowy o wyjątkowo długiej żywotności. Oprócz silnika obudowa skrywa wysokiej jakości akumulator Li-Ion o pojemności 3200 mAh, dzięki któremu odkurzacz wytrzymuje nawet 120 minut na jednym ładowaniu! Jeśli nawet tyle czasu nie wystarczy do odkurzenia domu, robot wróci do stacji ładującej przed rozładowaniem, a po naładowaniu wznowi czyszczenie od miejsca, w którym je przerwał. Naładowanie baterii do pełna trwa 3-4 godziny.


Dużej mocy ssania towarzyszy wysokiej jakości filtr HEPA, który zapobiega przedostawaniu się nawet najdrobniejszych cząstek nieczystości do powietrza, którym oddychasz. Ucieszy to nie tylko alergików, ale także wszystkich posiadaczy zwierząt domowych.


Nie zgubi się w terenie

Dzięki inteligentnej nawigacji laserowej ETA Navaggio  odkurzy całą powierzchnie pomieszczenia, w którym się znajduje. Ten innowacyjny typ nawigacji sprawia, że sprzątanie jest szybsze i dokładniejsze niż w przypadku jej poprzednich rodzajów. Odkurzacz zapamiętuje miejsca, które już wyczyścił. Możesz zatem mieć pewność, że nie ominie żadnych zanieczyszczeń i nie będzie marnował energii na odkurzanie tego samego miejsca dwa razy.


Odkurzacz wyposażony jest w bezdotykowy system ANTI-COLLISION, który wykrywa przeszkody i zapewnia delikatny ruch w pomieszczeniu. Inteligentne czujniki SMART TECHNOLOGY, chronią robota przed upadkiem ze schodów. W aplikacji ETA Navaggio możesz także samemu wyznaczyć strefy, do których twój odkurzacz nie będzie miał wstępu.

Dla lepszej komunikacji, ETA Navaggio jest wyposażony we wskazówki głosowe. Możesz za pośrednictwem aplikacji wybrać pomiędzy komunikatami w języku czeskim oraz angielskim, bądź też całkowicie je wyłączyć.

Odkurzacz automatyczny Navaggio podoła każdemu wyzwaniu, które mu wyznaczysz. Szczotka hybrydowa, która składa się z połączenia listewek i włosia, nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. Sprawnie i delikatnie zadba o czystość płytek podłogowych i parkietów. Z łatwością poradzi sobie również z usunięciem brudu z dywanów o wysokości włosia do 1 cm.
Szczotki boczne natomiast skutecznie wymiatają zanieczyszczenia i kurz spod ścian. Odkurzanie za pomocą ETA Navaggio nie odstaje jakością od czyszczenia podłóg za pomocą tradycyjnego odkurzacza.Po skończeniu odkurzania ETA Navaggio przystąpi do czyszczenia podłóg na mokro. Po zamontowaniu nasadki do mopa i zbiornika na wodę o pojemności 180 ml robot rozpocznie nadawanie twojej podłodze zasłużonego połysku. Dzięki funkcji elektronicznego mopowania możesz dostosować jego intensywność do rodzaju powierzchni lub poziomu zanieczyszczenia za pośrednictwem aplikacji.

Niewielka wysokość, wynosząca zaledwie 9,4 cm sprawia, że odkurzacz może sprzątać nawet pod niższymi meblami i zmieści się w każdej szczelinie. Przyczepność zapewniają wytrzymałe koła, które bardzo dobrze pokonują nierówności. Żadnych problemów nie sprawią mu także listwy i progi o wysokości do 1,5 cm


Wiele pięter, zero problemów

Odkurzacz automatyczny ETA Navaggio to idealne rozwiązanie dla domów wielopiętrowych. Podczas odkurzania zapisuje w historii sprzątania mapy, z których możesz następnie wybrać w aplikacji tą, która odpowiada piętru, które chcesz odkurzyć. Możesz zapisać w aplikacji do 5 map.

Odkurzacz może stworzyć mapę nawet bez długiego wstępnego czyszczenia. Wystarczy zeskanować pokoje – odkurzacz automatycznie stworzy mapę i zapiszę ją. Na każdym piętrze możesz utworzyć nowe strefy zakazane, do których odkurzacz nie wjedzie, a także ustawić różne tryby sprzątania.


Inteligentna aplikacja do inteligentnego czyszczenia

Przenieś sprzątanie na nowy poziom. ETA Navaggio obsługuje aż 6 trybów sprzątania! Bez aplikacji dostępny jest tylko tryb automatyczny, w którym odkurzacz na bieżąco sprząta całą przestrzeń, a następnie wyszukuje stację ładującą. Jeśli odkurzacz zdoła się rozładować przed czyszczeniem, na czas poszuka stacji ładującej i po naładowaniu będzie kontynuował pracę tam, gdzie ją przerwał.


Dzięki inteligentnej aplikacji możesz nie tylko wygodnie sterować odkurzaczem za pomocą telefonu komórkowego, ale także rozszerzyć jego użytkowanie o kilka funkcji. Telefon komórkowy komunikuje się z odkurzaczem za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Ponadto cała aplikacja jest dostępna w języku polskim, zatem bariera językowa nie będzie problemem. Dzięki inteligentnej aplikacji sprzątanie będzie dziecinnie proste!


Za pomocą aplikacji można aktywować funkcję mopowania. Możesz za jej pośrednictwem wybrać intensywność mopowania między trzema poziomami - niskim, średnim i wysokim.

Z pewnością docenisz tryb sprzątania wzdłuż ścian, w którym odkurzacz wykorzystuje wszystkie boczne szczotki do odnalezienia trudno dostępnych kłaczków kurzu.

Jeśli przytrafi ci się wypadek w kuchni, możesz z łatwością usunąć jego skutki za pomocą funkcji czyszczenia punktowego. Po jej aktywowaniu ETA Navaggio odkurzy wyłącznie wyznaczony przez ciebie obszar, na którym znajdują się nieczystości.

Jeśli chcesz posprzątać tylko jeden pokój, użyj funkcji czyszczenia strefowego. W aplikacji wybierasz sypialnię lub pokój dziecięcy, a resztę pozostawiasz robotowi. Możesz mieć pewność, że będzie on odkurzał tylko tam, gdzie tego chcesz.

Dokładne sprzątanie z pewnością przyda się po długiej imprezie lub przed przyjazdem gości. W tym trybie ETA Navaggio dwukrotnie odkurza mieszkanie.


Wymagania aplikacji

- Obsługa sieci – Wi-Fi 2,4 i 5 GHz
- Systemy operacyjne – Android 4.4 i nowsze, iOS 9.0 i nowsze
- Aplikację ETA Navaggio możesz pobrać bezpłatnie z Google Play lub App Store

Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary opakowania
 • Masa: 6.20 kg
 • Głębokość: 13.5 cm
 • Wysokość: 42.0 cm
 • Szerokość: 54.0 cm
 • Wymiary produktu
 • Masa: 4.42 kg
 • Głębokość: 35.0 cm
 • Wysokość: 9.5 cm
 • Szerokość: 35.0 cm
 • Bez kategorii
 • Poziom hałasu: 72 dB
 • Objętość worka lub pojemnika na kurz: 0.3 l
 • Zasilanie: bateryjne (Li-ion)
 • Wirtualna ściana: Tak, w aplikacji mobilnej
 • Wysokość: 9.4 cm
 • Kolor: czarny
 • Czyszczenie na mokro: Tak
 • Rodzaj użytkowania: odkurzacz automatyczny z mopem
 • SMART: Tak
 • Czas pracy: 120 minut
 • Typ nawigacji: Nawigacja laserowa
 • Rodzaj podłogi: na dywanie
 • Rodzaj podłogi: na twardych podłogach
 • Planowanie sprzątania: Tak
 • Rozpoznawanie przeszkód: zbliżeniowy
 • Do sierści zwierzęcej: Nie

Pliki do pobrania

Vida