Odkurzacz akumulatorowy ETA Moneto AquaPlus 5449 90000

Kod produktu: ETA544990000
Odkurzacz pionowy, ręczny oraz mop elektryczny 3 w 1 z możliwością dodania detergentu oraz z dwustopniową regulacją mocy ssania.

Akcja - Rozszerzona Gwarancja

Przedłużona gwarancja na: Silnik

Opis:

Szukasz idealnego pomocnika dla swojego domu?
Mop elektryczny AquaPlus to idealny wybór dla tych, którzy nie chcą marnować cennego czasu na sprzątanie. Pełni on funkcję nie tylko mopa, ale także odkurzacza pionowego bądź ręcznego, dzięki czemu możesz myć i odkurzać podłogę w swoim domu bez konieczności wymiany urządzenia.

Wyczyścisz każdą podłogę
Dzięki możliwości wyboru spośród dwóch poziomów mocy ssania, za pomocą ETA Moneto AquaPlus wyczyścisz każdy rodzaj podłogi. Wydajne filtrowanie zapewnia wysokiej jakości filtr HEPA. Urządzenie wyposażone jest również w podświetlenie LED, dzięki któremu nie ominiesz żadnych zabrudzeń, nawet tych w ciemnych zakamarkach. AquaPlus jest również wyposażony w kontrolkę informującą o stanie baterii.

Sprzątanie przestanie być koszmarem
Dzięki zastosowaniu akumulatora litowo-jonowego o napięciu 21,6 V, który na jednym naładowaniu działa do 50 minut, nie musisz martwić się o to, że w trakcie czyszczenia domu bateria się wyczerpie. Co więcej, już po 5 godzinach od podłączenia urządzenia do ładowania będzie ono znów w pełni naładowane.

W zestawie znajduje się nasadka do mopa , ze zbiornikiem na wodę z detergentem, o pojemności 150 ml, który pozwala na umycie do 40 m2 podłogi. Dzięki temu mycie podłogi stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a w trakcie jego stosowania zużyjesz o wiele mniej wody niż korzystając z klasycznego mopa.

Wybierz akcesoria, jakie tylko chcesz
Mop elektryczny ETA Moneto AquaPlus dysponuje szeroką gamą akcesoriów. Jest on wyposażony w obrotową szczotkę do czyszczenia i mycia podłóg, dyszę szczelinową oraz ssawkę. W zestawie znajduje się również praktyczna, wykonana z mikrofibry, nasadka do mopa, która pozwala na łatwe czyszczenie wszystkich rodzajów twardych podłóg bez obaw o ich uszkodzenie. Możesz wybierać spośród trzech rodzajów nasadek, z których każda może być prana w pralce.

W zestawie znajduje się również adapter 100–240 V (AC) / 27 V (DC) oraz podstawka do ładowania urządzenia, w której znajdują się również schowki na akcesoria.

Istnieje możliwość uzyskania przedłużonej, 3-letniej gwarancji na silnik. Zarejestruj się TUTAJ w celu jej uzyskania.

Specyfikacja techniczna:

  • Czas pracy 55 minut
  • Poziom głośności 80 dB
  • Objętość worka na kurz 0.55 l
  • Zasilanie bateryjne (litowo-jonowe)
  • Typ bezworkowy
  • Odkurzacz ręczny i pionowy 2 w 1 Tak
  • Podświetlenie Tak
  • Czyszczenie na mokro Tak

Pliki do pobrania

Vida