Odkurzacz automatyczny ETA Master 5229 90000, czarny

Kod produktu: ETA522990000
Odkurzacz automatyczny 3 w 1 z mopem, dezynfekcją UV i innowacyjnym silnikiem cyfrowym. Możliwość przechowywania map, 3 rodzaje szczotek i czas pracy do 230 min

Opis:

Pozostaw sprzątanie profesjonalistom

Wydajny i inteligentny odkurzacz automatyczny ETA Master 3 w 1 zadba o dokładne wysprzątanie całego domu. ETA Master odkurza, wyciera i dezynfekuje podłogę za pomocą lampy UV. Obszary czyszczenia odkurzacza możesz wygodnie wyznaczyć w aplikacji ETA SMART, która daje pełny wgląd do licznych funkcji odkurzacza.Wysoką wydajność odkurzania zapewnia silnik cyfrowy o wyjątkowo długiej żywotności. Oprócz silnika obudowa skrywa również wysokiej jakości akumulator Li-Ion o pojemności 5200 mAh, dzięki któremu odkurzacz może sprzątać nawet do 230 minut bez przerwy na ładowanie! Jeśli tak długi czas okaże się niewystarczający, robot sam wróci do stacji ładującej przed rozładowaniem, a po naładowaniu wznowi pracę od miejsca, w którym ją przerwał. Ładowanie baterii odkurzacza do pełna trwa 4-6 godzin. Moc ssania towarzyszy potrójna filtracja z wysokiej jakości filtrem HEPA, który zapobiega przedostawaniu się do powietrza nawet najmniejszych cząsteczek kurzu. Ucieszy to nie tylko alergików, ale także posiadaczy zwierząt domowych.

Zna twój dom lepiej od ciebie

Odkurzacz automatyczny ETA Master wyposażony jest w inteligentną nawigację laserową, dzięki której podczas odkurzania skanuje pomieszczenia pod kątem 360°. Dzięki temu sprzątanie jest o wiele dokładniejsze i wydajniejsze niż przy innych typach nawigacji. Odkurzacz zapamiętuje już odkurzone miejsca, co sprawia, że nie ominie żadnego kawałka pokoju i nie będzie odkurzał drugi raz już oczyszczonego terenu.

Odkurzacz wyposażony jest w bezdotykowy system ANTI-COLLISION, który wykrywa przeszkody i zapewnia delikatne poruszanie się po pomieszczeniu. Inteligentne czujniki SMART chronią robota przed groźnym upadkiem ze schodów. W aplikacji ETA SMART możesz wyznaczyć również strefy, do których odkurzacz nie będzie miał wstępu.

Dla zapewnienia lepszej komunikacji ETA Master może również nadawać komunikaty głosowe w języku czeskim lub angielskim. Powiadomienia głosowe możesz w dowolnym momencie wyłączyć za pomocą aplikacji, korzystając z funkcji NIE PRZESZKADZAĆ.

Mistrz sprzątania

Odkurzacz automatyczny ETA Master nie boi się żadnych wyzwań związanych z czyszczeniem. Jest wyposażony w kilka różnych szczotek do czyszczenia oraz elektronicznie sterowaną nasadkę do mopa. Dodatkowo odkurzacz posiada wbudowaną lampę UV, dzięki czemu również dezynfekuje podłogę podczas sprzątania i pozostawia twój dom czysty i wolny od szkodliwych drobnoustrojów.

Wszystkie zanieczyszczenia trafiają do obszernego pojemnika o objętości 600 ml. Pojemnik można w dowolnej chwili zdemontować. Kiedy będzie już pełny, wszelkie zanieczyszczenia można po prostu wysypać do kosza na śmieci.

ETA Master nie będzie przeszkadzał domownikom podczas odkurzania. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu wynoszącemu zaledwie 55 dB (A) prawie nie zauważysz, że w ogóle odkurza. Sprawia to, że możesz go używać nie tylko w dzień, ale także w nocy.


Szczotka hybrydowa, która składa się z połączenia szczotki i włosia znakomicie nadaje się do czyszczenia dywanów (o wysokości do 1 cm) i twardych podłóg. Sprawnie i skutecznie zadba o czystość płytek, dywanów i parkietów. Możesz użyć cienkiej szczotki z włoskami do odkurzania delikatnych podłóg lub do zbierania kurzu czy sierści zwierząt. Gumowa szczotka lamelowa przeznaczona jest do wszystkich rodzajów podłóg twardych. Skutecznie zbiera również włosy i będzie odpowiednia do mopowania. Z kolei szczotki boczne skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powierzchni wzdłuż ścian. Dzięki nim odkurzanie będzie naprawdę dokładne.

Po zakończeniu odkurzania czas na umycie podłogi na mokro. Po zamontowaniu nasadki do mopa i zbiornika na wodę robot nada Twojej podłodze zasłużony połysk. Dzięki funkcji elektronicznego mopowania możesz dostosować w zależności od powierzchni lub ilości zanieczyszczeń intensywność nawilżania w aplikacji. ETA Master może wytrzeć powierzchnię do 40 m2 za jednym napełnieniem zbiornika.

Dzięki kompaktowym rozmiarom i wysokości wynoszącej zaledwie 10,1 cm ETA Master może sprzątać nawet pod niższymi meblami i mieści się w każdej szczelinie .Wytrzymałe koła, które bardzo dobrze pokonują nierówności, zapewniają idealną przyczepność. Listwy i progi o wysokości do 1,5 cm? Żaden problem, Master z łatwością pokona te przeszkody.

Jedna aplikacja, wiele pięter

Odkurzacz automatyczny ETA Master z nawigacją laserową zorientuje się nawet w dużej przestrzeni. Funkcja mapowania wielokondygnacyjnego pozwala zapamiętać do 5 map, dzięki czemu Master jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia domów wielopiętrowych.Odkurzacz może stworzyć mapę nawet bez długiego wstępnego czyszczenia. Wszystko, co wystarczy zrobić, to zeskanować jego pokoje - twoje mapy zapisane będą w aplikacji mobilnej. Na każdym piętrze możesz utworzyć nowe strefy, do których odkurzacz nie będzie miał wstępu, a także wybrać różne tryby sprzątania.

Inteligentna aplikacja do sprytnego czyszczenia


Przenieś sprzątanie na nowy poziom i korzystając ETA SMART. Jeśli chcesz przejąć pełną kontrolę, możesz sterować odkurzaczem ręcznie, za pomocą pilota. Odkurzacz może być używany także bez aplikacji, jednak wówczas dostępny jest tylko tryb sprzątania automatycznego, w którym odkurzacz sprząta całą dostępną przestrzeń, a także sprzątanie miejscowe, kiedy podczas odkurzania porusza się po kwadracie o wymiarach 1,8 x 1,8 m. Po zakończeniu sprzątania odkurzacz automatycznie wraca do stacji ładującej. Jeśli odkurzacz rozładuje się przed zakończeniem czyszczenia, wróci do stacji ładującej i po naładowaniu będzie kontynuował pracę tam, gdzie ją przerwał.

Dzięki inteligentnej aplikacji możesz nie tylko wygodnie sterować odkurzaczem za pomocą telefonu komórkowego, ale także rozszerzyć jego funkcjonalność o kilka praktycznych opcji. Poza trybem automatycznego i punktowego sprzątania aplikacja umożliwia również sprzątanie strefowe. Możesz nawet zaplanować sprzątanie na określony dzień i godzinę z możliwością ustawienia rodzaju czyszczenia.

Dezynfekcja UV dla idealnej czystości

Aby twój dom był czystszy niż kiedykolwiek wcześniej, ETA Master jest wyposażony w specjalny tryb dezynfekcji za pomocą światła UV. Funkcjonalność tą szczególnie docenią rodziny z małymi dziećmi lub właściciele zwierząt, ponieważ światło UV skutecznie eliminuje roztocza, wirusy i bakterie, pozostawiając podłogę czystą nie tylko wizualnie.
Funkcja dezynfekcji UV może być aktywna we wszystkich trybach czyszczenia. Jednak dla dokładniejszej eliminacji wszystkich niechcianych bakterii i alergenów można przełączyć się na osobny tryb dezynfekcji podłogi UV, gdzie odkurzacz skupia się tylko na tym zadaniu.

Telefon komórkowy komunikuje się z odkurzaczem za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Ponadto cała aplikacja jest dostępna w języku polskim, więc wszystkie funkcje będą dla ciebie jasne i zrozumiałe. Dzięki inteligentnej aplikacji sprzątanie będzie dziecinnie proste!

Pośród licznych funkcji znajduje się możliwość dostosowania siły ssania, którą możesz wybrać spośród czterech dostępnych poziomów. Podczas odkurzania delikatnych podłóg możesz użyć mniejszej mocy ssania, a podczas odkurzania dywanów zwiększyć moc ssania.
Możesz również przełączać się między poszczególnymi poziomami ilości wody używanej podczas mopowania. Do wyboru masz jeden z 3 poziomów intensywności, którą możesz dostosować w zależności od tego, jak brudne są twoje podłogi. 

Odkurzacz automatyczny 3 w 1 z aplikacją smart

- Doskonała orientacja w przestrzeni dzięki naprowadzaniu laserowemu
- Wygodna obsługa z pomocą aplikacji smart ETA SMART z wieloma funkcjami
- Mapowanie wielopiętrowe - umożliwia zapisanie wielu map, idealne rozwiązanie dla wielopiętrowych domów
- Częstotliwość pracy 5 i 2,4 GHz
- Ekstra duży zasobnik na brud o pojemności 600 ml
- Silnik DIGITAL - zapewnia wysoką moc i wyjątkowo długą żywotność
- Odkurza, mopuje, dezynfekuje w jednym kroku
- Dezynfekcja podłogi z pomocą światła UV
- ANTI-COLLISION SYSTEM - czujniki do bezdotykowego wykrywania przeszkód i ostrożnego przemieszczania się w pomieszczeniu
- SMART TECHNOLOGY - czujniki ruchu chronią robota przed upadkiem ze schodów
- ELEKTRONICZNE MOPOWANIE - intensywność nawilżania można regulować według potrzeby elektronicznie
- SZCZOTKA HYBRYDOWA – kombinacja lameli i szczecin, przeznaczona do dywanów i twardych podłóg wraz z mopowaniem
- SZCZOTKA DELIKATNA – ekstra delikatna szczotka do twardych i delikatnych podłóg, przeznaczona do usuwania drobnego kurzu, sierści i włosów
- SZCZOTKA LAMELOWA – gumowa szczotka do wszystkich typów twardych podłóg, przeznaczona do zbierania włosów i mopowania
- Potrójna filtracja z filtrem HEPA
*Akumulator Li-Ion zapewniający maksymalny czas pracy 230 minut
- Czas ładowania 4-6 godzin


Wymagania aplikacji:
- Obsługa sieci Wi-Fi 2,4 / 5 GHz
- Systemy operacyjne: Android 6 i nowsze, iOS 9.0 i nowsze
- Bezpłatna aplikacja ETA SMART do pobrania z Google Play lub App Store

Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary opakowania
 • Masa: 6.28 kg
 • Głębokość: 13.5 cm
 • Wysokość: 40.0 cm
 • Szerokość: 60.0 cm
 • Wymiary produktu
 • Masa: 4.49 kg
 • Głębokość: 35.0 cm
 • Wysokość: 10.0 cm
 • Szerokość: 35.5 cm
 • Bez kategorii
 • Poziom głośności: 65 dB
 • Objętość pojemnika na kurz: 0.6 l
 • Zasilanie: bateryjne (Li-ion)
 • Wirtualna ściana: Tak, w aplikacji mobilnej
 • Wysokość: 9.7 cm
 • Kolor: czarny
 • Czyszczenie na mokro: Tak
 • Rodzaj użytkowania: odkurzacz automatyczny z mopem
 • SMART: Tak
 • Czas pracy: 230 minut
 • Typ nawigacji: Nawigacja laserowa
 • Rodzaj podłogi: na dywanie
 • Rodzaj podłogi: na twardych podłogach
 • Planowanie sprzątania: Tak
 • Rozpoznawanie przeszkód: zbliżeniowy
 • Dedykowany o sierści zwierzęcej: Tak

Pliki do pobrania

Vida