Mikser ręczny ETA Lento 1051 90000

Kod produktu: ETA105190000
ETA LENTO to prawdziwy ekspert wśród mikserów ręcznych. Cechuje go wysoka moc 550 W, 4 prędkości miksowania oraz bogate wyposażenie

Akcja - Rozszerzona Gwarancja

Przedłużona gwarancja na: Silnik

Opis:

Ekspert wśród mikserów ręcznych

ETA Lento to bardzo mocny mikser ręczny napędzany silnikiem na prąd stały o mocy 550 W i długiej żywotności. Jeśli lubisz ciasta, nie będziesz w stanie wyobrazić sobie przygotowywania wypieków bez miksera Lento już po jego pierwszym użyciu. 4-biegowa przekładnia pozwoli ci ustawić optymalną prędkość odpowiadającą twoim aktualnym potrzebom, z kolei dzięki funkcji „M” możesz chwilowo osiągnąć maksymalną dostępną prędkość. Mikser jest bardzo lekki, zatem praca z nim nie staje się męcząca nawet po długich minutach w kuchni.

Nowoczesny i elegancki wygląd

Obudowa tego ręcznego miksera została zaprojektowana przez jednego z czołowych czeskich projektantów, Zdenka Veverkę. Podczas projektowania położył on nacisk na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Konstrukcja jest zatem lekka i ergonomicznie ukształtowana, dzięki czemu dobrze leży w dłoni.


Montaż mieszadeł i haczyków jest bardzo łatwy, wystarczy tylko umieścić je w odpowiednich otworach, a po skończeniu ich używania równie łatwe będzie ich wymontowanie – wystarczy nacisnąć przycisk. Każdy będzie w stanie złożyć mikser, używać go i konserwować. Dodatkowo Lento posiada bezpiecznik, który zapobiega przegrzaniu silnika.

Bogate wyposażenie

Kupując mikser otrzymujesz razem z nim dwie długie trzepaczki, dwie końcówki do zagniatania ciasta o długości 20 cm oraz końcówkę blendera ręcznego ze stali nierdzewnej z dwoma ostrzami. W opakowaniu znajduje się również misa o pojemności 800 ml.

ETA dla tego produktu zapewnia przedłużoną, 5-letnią gwarancję na silnik. Zarejestruj się TUTAJ w celu skorzystania z oferty.

Specyfikacja techniczna:

  • Ilość trybów prędkości 4
  • Funkcja PULSE Tak
  • Wyposażenie, akcesoria pojemnik (miarka)
  • Wyposażenie, akcesoria końcówka do ubijania
  • Wyposażenie, akcesoria trzepaczki
  • Wyposażenie, akcesoria mieszadła
  • Moc 550 W

Pliki do pobrania

Vida