Masażer do twarzy ETA Fenité 0351 90000

Kod produktu: ETA035190000
Manualna szczoteczka do twarzy, dwa typy szczecin do dwojakiego użycia - szczeciny silikonowe do głębokiego czyszczenia, ultra delikatne szczeciny dla bardziej delikatnej i gładszej cery.

Opis:

Szczoteczka do twarzy
Marnie próbujesz swoją cerę doskonale oczyścić tamponami kosmetycznymi napuszczonymi różnymi olejami i kremami? Wciąż masz wrażenie, że mogłoby to być lepsze?
czyszczenie cery jest bardzo ważne. Użyj szczoteczkę do twarzy ETA035190000 Fenité wytwarzającą wrażenie jako z salonu kosmetycznego.

Ten mały pomocnik nie zajmie wiele miejsca a zaoszczędzi ci czas i pieniądze. Dzięki okrągłemu kształtu szczoteczki jest łatwe ją używać okrągłymi ruchami. Osiągniesz tak delikatnego wyczyszczenia porów i całej twarzy.

Co wszystko potrafi?
Szczoteczka do twarzy Fenité pozbawi cię nieczystości, czarnych kropek, tłuszczu. Dalej usunie odumarłe komórki skórne i schłodzi cerę. Masowanie szczotką do twarzy jest korzystne i przeciwko zmarszczkom a twoja cera będzie lepiej oddychać

W pakowaniu są dwa typy szczecin do dwóch rodzai użycia szczeciny silikonowe są przeznaczone szczególnie do głębokiego czyszczenia porów i szczeciny ultra delikatnesą przeznaczone do bardziej delikatnej i gładszej cery.

Opis:

Szczoteczka do twarzy

  • Dwa typy szczecin dla dwóch rodzajów użycia
  • szczeciny silikonowe do głębokiego czyszczenia
  • szczeciny ultra delikatne do bardziej delikatnej i gładszej cery