Urządzenie do wypieku chleba ETA 2147 90020 Duplica Vital Plus

Kod produktu: ETA214790020
Automat do pieczenia chleba ETA Duplica Vital Plus z 14 predefiniowanymi programami do produkcji pieczywa domowego, dżemów i jogurtów. 2 własne programy Vital + program fermentacji.

Akcja - Rozszerzona Gwarancja

Przedłużona gwarancja na: Silnik

Opis:

Doskonały smak bez przesądów
Piecz zdrowo z piekarnią Duplica Vital Plus ETA214790020! Chciałbyś lub już masz w swoim jadłospisie zawarte pieczywo pełnoziarniste lub bezglutenowe? Z Duplicą możesz to sobie upiec a jeszcze więcej. Potrafi wszystkie rodzaje chlebów, desery, sery sojowe, dżem i marmolady, jogurty i pieczeń mieloną a to wszystko w wygodzie twojego domu.

KLASYK, PEŁNOZIARNISTY, TOASTOWY, SZYBKI, SŁODKI, TORT, DŻEM, CIASTO, ULTRA SZYBKI, PIECZENIE, DESER, i 3 opatentowane programy FERMENTACJA, VITAL PLUS 1, VITAL PLUS 2.

Z programami Vital Plus możesz sobie wytworzyć własne recepty i zapisać je sobie do pamięci piekarni. Przy następnym wypieku wystarczy już tylko wybrać ten program a twój ulubiony chleb będzie na świecie. Z programem fermentacji wyhodujesz sobie żywe kultury zaczynów, przygotujesz jogurty i słody zbożowe (amasaké) i wszystko sobie tak przygotujesz bez substancji konserwacyjnych i barwników. Jeżeli zamierzasz dać ciału to najlepsze, daj mu piekarnik Duplica Vital plus.
Piekarnik jest w pełni Automatyczny, wystarczy więc dodać surowce, wybrać program a o resztę już się postara sam. Sam się podgrzeje, wyrobi ciasto, wytworzy warunki dla doskonałego wyrośnięcia i upiecze na chrupiące. Zabarwienie skórki wybierzesz sobie z 5 poziomów sam w zależności, zarówno ją lubisz – bardzo jasną, jasną, średnio ciemną, ciemną lub bardzo ciemną? Wybrać możesz sobie także z trzech wielkości bochenka - mniejszy o wadze 2x 0,5 kg, średni 1,2 kg lub większy 1,4 kg. Zapachu świeżego chleba nie pokonasz.

Zaawansowana funkcyjnie
Świeże pieczywo możesz dzięki funkcji opóźnionego uruchomienia skosztować na przykład wprost na śniadanie. Poprzedni wieczór naszykujesz do naczynia ingrediencje, nastawisz czas, kiedy ma być piekarnik włączony a później już się tylko cieszyć na świeże i łagodnie pachnące śniadanie. Z funkcją KEEP WARM piekarnik utrzyma swoją temperaturę nawet na 60 minut po skończeniu przygotowywania. Pieczywo ci tak wytrzyma dłużej ciepłe.
Z funkcją PULSE wiesz, kiedy dodać swoje ulubione ingrediencje. Z funkcją MEMORY piekarnik zapamięta swoje ustawienie i aktualnie odbywający się etap aż na 10 minut w przypadku, że zostanie przerwana dostawa energii elektrycznej. Bardzo przydatna jest także funkcja LOCK, która zamknie panel sterowania a przechowa tak nastawiony program na przypadek niechcianej manipulacji.

Bogato wyposażona
Programy sobie po prostu nastawisz na przejrzystym panelu sterowania z intuitywnym dotykowym sterowaniem. Nastawienie pojawi się na dużym ekranie LCD, które jest podświetlony na niebiesko a wskazuje również przebieg przygotowywania i następnego wypieku. Cały proces możesz obserwować przez wziernik w odchylanym wieku a mieć tak wszystko pod kontrolą. Przestrzeń wewnętrzna jest w dodatku oświetlona, więc będziesz mieć wyśmienity przegląd.
Piekarnik jest wyposażony w 2 naczynia z nieprzyczepną powierzchnią, dzięki której ci się chleb nie przypiecze a można go tak łatwo wyjąć. Upiec tak możesz sobie jeden duży chleb lub 2 małe różnych smaków równocześnie. Są tu nachylane uchwyty do bezpiecznej i wygodnej manipulacji, 3 wielkości haków do gniecenia z nieprzyczepną powierzchnią, które dzięki swojemu kształtu wyrobią ciasto do optymalnej konsystencji. Częścią jest i kubek pomiarowy, dwustronne naczynie pomiarowe, specjalny haczyk do wyjęcie haków do gniecenia i recepis do wypieków wraz z książką kucharską „Pieczemy“ .
Lubisz bagiety francuskiego typu? W takim razie z pewnością ucieszy cię nasada do wypieków bagiet, która jest również częścią piekarni Duplica Vital Plus.

Ekonomicznie wygodna
Piekarnik jest również ekonomicznie bardzo wygodny. Kto kupuje zdrowe pieczywo, wie, że za jakość należy dopłacić. Z piekarnią Duplica Vital Plus możesz sobie dobrej jakości zdrowe pieczywo upiec sam w domu a przez to i zaoszczędzić. Z robotem kuchennym ETA Gratus Vital ETA002890091 możesz oprócz tego wyprodukować i własną mąkę niech już z kukurydzy, grochu, pszenicy, żyta, ciecierzycy, ryżu, jagieł i innych zbóż. Mąka tak sobie zachowa wszystkie potrzebne witaminy, oleje, enzymy i dla ciała korzystne nienasycone kwasy tłuszczowe.

ETA na ten produkt w udziela dodatkową przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Opis:

Doskonały smak bez wyrzutów sumienia
Piecz zdrowo z automatem do pieczenia Duplica Vital Plus ETA214790020! Chcesz włączyć lub już włączyłeś do swojej diety pieczywo pełnoziarniste lub bezglutenowe? Z Duplicą, można piec i wiele więcej. Może piec wszystkie rodzaje chleba, desery, sery sojowe, dżemy i marmolady, jogurty i mielonkę, a wszystko to w zaciszu własnego domu.

KLASIK, PEŁNOZIARNISTY, TOSTOWY, SZYBKI, SŁODKI, TORT, DŻEM, CIASTO, ULTRA SZYBKI, PIECZENIE, DESER i 3 patentowane programy FERMENTACJA, VITAL PLUS 1 VITAL PLUS 2 ,

Z programami Vital Plusmożna tworzyć własne przepisy i układać w pamięci urządzenia. Następnym razem wystarczy tylko wybrać ten program, a Twój ulubiony chleb jest na świecie. Z programem fermentacja można mieć żywą kulturę zakwasu, przygotować jogurt i słody zbożowe (amasake), a wszystko to przygotować, bez konserwantów i barwników. Jeśli chcesz dać swojemu ciału to, co najlepsze, spraw sobie automat do pieczenia Duplica Vitla plus.
Automat do pieczenia jest w pełni automatyczny, więc wystarczy dodać surowce, wybrać program, a resztą zajmie się automat. Sam się podgrzeje, wyrobi ciasto, wytworzy idealne warunki do wyrośnięcia i upiecze chrupiące pieczywo. Kolor skórki można wybrać z 5 stopni samemu w zależności od tego, jaką lubisz - bardzo jasną, jasną, średnio ciemną, ciemną lub bardzo ciemną. Można również wybrać trzy wielkości bochenka - mniejszy o wadze 2x 0,5 kg, średni 1,2 kg lub większy 1,4 kg. Przyjemnemu zapachu świeżego chleba nie można się oprzeć.

Posiada dużo funkcji
Świeże pieczywo dzięki funkcji opóźnionego startu można jeść cieplutkie na śniadanie. Wieczorem potrzeba przygotować składniki do pojemnika, ustawić czas rozpoczęcia pracy, a potem tylko cieszyć się na cudownie pachnące śniadanie ze świeżym pieczywem. Z funkcją KEEP WARM automat utrzymuje swoją temperaturę 60 minut po skończeniu przygotowania. Pieczywo będzie utrzymane dłużej ciepłe.
Z funkcją PULSE wiesz, kiedy dodać swoje ulubione składniki. Z funkcją MEMORY w przypadku wystąpienia przerwy w zasilaniu automat zapamięta ustawienia i aktualny etap aż 10 minut. Bardzo przydatna jest również funkcja LOCK, która blokuje panel sterowania i utrzyma ustawiony program w przypadku niechcianej manipulacji.


Sprawdź przepisy ETA Vital Plus

Bogate wyposażenie
Programy można po prostu ustawić na wyraźnym panelu sterowania z intuicyjnym sterowaniem dotykowym . Ustawienia są wyświetlane na dużym wyświetlaczu LCD, który jest podświetlany na niebiesko i wskazuje na proces przygotowania i późniejszego pieczenia. Cały proces może być śledzony przez wziernik w pokrywie na zawiasach, a tym samym mieć wszystko pod kontrolą. Przestrzeń wnętrza jest również oświetlona, więc można widzieć wszystko.
Automat jest wyposażony w 2 pojemniki z nieprzywierającą powierzchnią, dzięki której chleb się nie przypali, więc można łatwo do wyjąć. Więc można upiec jeden duży chleb lub 2 małe o różnym smaku naraz. Posiada składane uchwyty do bezpiecznej i wygodnej obsługi, 3 rozmiary haków do wyrabiania ciasta z powierzchnią nieprzylegającą, które dzięki swojemu kształtowi wyrobią ciasto na optymalną konsystencję. Posiada także kubek do pomiaru, dwustronną miarkę oraz specjalny hak do wyjmowania haków wyrabiających ciasto.
Kochasz bagietki typu francuskiego? Wtedy na pewno będziesz cieszyć sięz formy do pieczenia bagietek, którą również posiada automat do pieczenia Duplica Vital Plus.

Opłacalny i ekonomiczny
Automat jest więc bardzo ekonomiczny. Kto kupuje zdrowe pieczywo, wie, że za jakość trzeba zapłacić więcej. W automacie Duplica Vital Plus można upiec wysokiej jakości pieczywo samemu w domu, a tym samym zaoszczędzić. W robocie kuchennym ETA Gratus Vital ETA002890091 ponadto można również produkować własną mąkę z kukurydzy, grochu, pszenicy, żyta, ciecierzycy, ryżu, prosa i innych zbóż. Mąka, więc zachowa wszystkie niezbędne witaminy, oleje, enzymy i korzystne dla organizmu nienasycone kwasy tłuszczowe.

Specyfikacja techniczna:

 • Pieczywo bezglutenowe Tak
 • Wyświetlacz tak
 • Max. pojemność 1400 g
 • Opóźniony start Tak
 • Ilość haków 2
 • Ilość programów 14
 • Moc 815 W
 • Zarumienienie skórki średni
 • Zarumienienie skórki jasny
 • Zarumienienie skórki ciemny
 • Przystawka do bagietek Tak

Pliki do pobrania