Zgrzewarka próżniowa ETA Caza 5762 90000, szara/biała

Kod produktu: ETA576290000
Automatyczna zgrzewarka do folii o doskonałej wydajności 16 l/min, jednolita szerokość spoiny 2,5 mm, maksymalne ciśnienie 800 mbar.

Opis:

W pełni automatyczna zgrzewarka ETA Caza Pro pozwala wydłużyć okres przydatności do spożycia żywności i zachować jej świeżość na dłużej! Oprócz świeżości zachowasz także aromat, smak i oczywiście wszystkie witaminy i minerały zawarte w pożywieniu. Foliowanie jest również skutecznym sposobem zapobiegania marnowaniu i wyrzucaniu nadmiarowej żywności. Dzięki zgrzewarce ETA Caza Pro możesz uniknąć marnotrawstwa i zacząć oszczędzać nie tylko środowisko, ale także swój portfel.

Mniej powietrza, więcej miejsca!

Zgrzewarka nie tylko wydłuży okres przydatności do spożycia żywności, ale także ułatwi jej przechowywanie – odsysanie powietrza zmniejszy objętość potraw, co jest szczególnie przydatne podczas przechowywania żywności w zamrażarce. W ten sposób możesz zakonserwować nie tylko owoce i warzywa, ale także mięso, ryby, dania gotowe czy suszone.

Lubisz grillować? Wiadomo, że grillowane mięso najlepiej smakuje, jeśli kilka godzin wcześniej zostało zamarynowane. Za pomocą zgrzewarki można skutecznie przyspieszyć ten proces. Po prostu włóż marynowane mięso do torby i odessij z niego całe powietrze. Wytworzone w ten sposób podciśnienie spowoduje rozszerzenie się włókien mięsa, a tym samym ułatwi wchłanianie marynaty.

Jak w ekskluzywnej restauracji

W workach możesz nie tylko przechowywać jedzenie, ale także je gotować! Metoda gotowania próżniowego znana jest pod nazwą Sous-Vide i do niedawna była stosowana głównie w luksusowych restauracjach. Obecnie jest już dostępna dla kuchni w każdym domu. Wystarczy, że odessiesz powietrze ze składników i włożysz je do wody. Każda potrawa wymaga określonej temperatury wody i innego czasu gotowania. Opłaca się jednak przestrzegać zasad! Nagrodą będzie niezwykle delikatny i soczysty posiłek pełen smaku i wartości odżywczych.

Świeżość pod kontrolą

Dzięki w pełni zautomatyzowanej obsłudze nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak. Po wybraniu funkcji auto, urządzenie najpierw odsysa powietrze z worka, a następnie mocno i jednolicie przywiera go do jedzenia. Maksymalna długość folii wynosi 30 cm. Zafoliowaną żywność możesz wygodnie przechowywać w lodówce lub zamrażarce.

Chcesz sam kontrolować poziom podciśnienia? Możesz zrobić to za pomocą funkcji PULSE. Naciśnięcie przycisku odpowiadającego za jej włączanie utrzymuje odsysanie powietrza, które zakończy się od razu po jego uwolnieniu.

ETA Caza Pro oferuje również możliwość samodzielnego foliowania. Możesz skorzystać z tej funkcji na przykład, jeśli chcesz zabezpieczyć ważne dokumenty lub leki przed zalaniem.

Do zgrzewarki ETA Caza Pro można również dokupić praktyczny pojemnik próżniowy i w ten sposób skorzystać z funkcji odsysania zewnętrznego. Możesz użyć tego gadżetu np. do wspomnianego już marynowania lub przechowywania bardzo miękkich owoców, które można odkształcić podczas foliowania. Pojemnik próżniowny ETA Ataza idealnie pasuje do zgrzewarki

Wybierając funkcję zawartości wilgoci w żywności, możesz dostosować poziom podciśnienia, w zależności od tego, czy przetwarzasz suchą żywność, taką jak orzechy, czy raczej wilgotną żywność, do której zaliczają się np. mięso i owoce.

Podczas pracy o Twoje bezpieczeństwo dba bezpiecznik termiczny, który zapobiega przegrzaniu się urządzenia. Kontrolki świetlne poinformuje Cię, czy urządzenie działa i jaka funkcja jest aktualnie uruchomiona. Kabel zasilający ma długość 1 m i można go schować wewnątrz zgrzewarki, aby nie przeszkadzał podczas przechowywania na kuchennym blacie, gdzie z pewnością znajdzie się miejsce na ETA Caza Pro.

W opakowaniu znajdują się specjalne worki próżniowe o wymiarach 22 x 30 cm (5 szt.) i 22 x 35 cm (5 szt.). Mogą być one myte i używane wielokrotnie!

Specyfikacja techniczna:

 • Wymiary opakowania
 • Masa: 2.44 kg
 • Głębokość: 12.5 cm
 • Wysokość: 19.0 cm
 • Szerokość: 41.0 cm
 • Wymiary produktu
 • Masa: 1.98 kg
 • Głębokość: 18.5 cm
 • Wysokość: 10.0 cm
 • Szerokość: 40.5 cm
 • Bez kategorii
 • Kontrolka świetlna: Tak
 • Moc: 110 W
 • Funkcja ssania powietrza: Tak
 • podwójny zgrzew: Nie
 • Folia w zestawie: Tak

Pliki do pobrania