Svářečka folií ETA Atmos 4762 90000, černá/šedá

Kod produktu: ETA476290000
W pełni automatyczna próżniowa zgrzewarka o mocy 120 W z możliwością ustawienia siły podciśnienia oraz funkcją marynowania.

Opis:

Zgrzewarka do folii ETA Atmos wyróżnia się prostotą obsługi i pełną automatyzacją. Zgrzewarka pozwala przedłużyć okres przydatności do spożycia żywności i zachować pełnię jej smaku na dłużej. Cały proces dokonuje się bez twojej ingerencji – pożywienie po umieszczeniu w foliowym worku jest trwale zabezpieczane przez zgrzewarkę, która odsysa powietrze i uszczelnia opakowanie jednolitym i mocnym zgrzewem. Zgrzewarka posiada tryb do foliowania suchej i wilgotnej żywności – w zależności od jej rodzaju możesz użyć jednego z dwóch trybów odsysania powietrza - normalnego lub delikatnego.

Do próżniowego pakowania ziół, grzybów i innych delikatnych składników zaleca się stosowanie mniejszej siły ssania, co zapobiega ich zniszczeniu. Z pewnością docenisz także specjalnie opracowaną funkcję marynowania żywności w pojemniku próżniowym. Odessanie powietrza otwiera pory, co przyspiesza proces marynowania z kilku godzin do zaledwie 20 minut. Zgrzewarka wielokrotnie wytwarza podciśnienie, co skutkuje dokładniejszym wymieszaniem marynaty z jedzeniem.

Zgrzewarka ETA Atmos może być używana nie tylko do próżniowego pakowania żywności, ale także zabezpieczania cennych dokumentów i przedmiotów przed wilgocią lub powietrzem. Jest ona wyposażona w bezpiecznik termiczny zapobiegający przegrzaniu silnika oraz kontrolkę świetlną sygnalizującą pracę urządzenia. Zgrzewarka posiada także ukryty nóż znacząco ułatwiający regulację długości folii, a także przestrzeń, gdzie przechowywana jest folia, która może zostać użyta w każdej chwili.

W zestawie znajdują się woreczki o wymiarach 20x30 cm (5 szt.). Po ich napełnieniu można przechowywać je w zamrażarce lub wodzie w celu schłodzenia lub podgrzania żywności. Mogą być one również myte, dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku. Opakowanie zawiera również folię o długości 2 m i szerokości 20 cm, wąż ssący oraz pojemnik próżniowy o pojemności 1000 ml.

Do zgrzewarki Atmos można dokupić zapasowe folie (ETA176200010) lub pojemnik 2000 ml (ETA476292000).

Specyfikacja techniczna:

  • Kontrolka świetlna Tak
  • Akcesoria zamienne ETA176200010; ETA476292000
  • Pobór mocy 120 W
  • Funkcja ssania powietrza Tak
  • podwójny zgrzew Nie
  • Folia w zestawie Tak

Pliki do pobrania