Odkurzacz ETA AquaMaster 1230 90000

Kod produktu: ETA123090000
Nowy
Odkurzacz pionowy 3 w 1 - odkurza, wyciera i suszy w jednym kroku z eksploatacją akumulatorową.

Akcja - Rozszerzona Gwarancja

Przedłużona gwarancja na: Silnik

Opis:

AquaMaster - Odkurzacz i oczyszczalnik twardych podłóg 3 w 1
Należysz do tych, którzy nie lubią sprzątania domu? Z odkurzaczem pionowym 3 w 1 ETA123090000 AquaMaster będzie sprzątanie jedna radość.

Ten odkurzacz zawiera zaraz kilka funkcji, dzięki którym zaoszczędzisz drogi czas przy sprzątaniu. Potrafi wycierać, odkurzać i suszyć w jednym kroku! Umożliwi ci szybkie i wygodne sprzątanie gospodarstwa domowego bez ciągnięcia niepotrzebnych kabli.

Jedną z największych zalet odkurzacza AquaMaster jest zdolność efektywnego i bezproblemowego wyssania i rozlanej cieczy.

Ważne informacje, które ucieszą
Odkurzacz jest specjalnie zaprojektowany do łatwej konserwacji wszystkich rodzajów twardych podłóg (drewno, linoleum, winyl, posadzka, parkiety, panele podłogowe itd.). Filtracja wodna zabrania unikaniu kurzu i nieczystości z powrotem do atmosfery, co przyczynia się do utrzymania zdrowego gospodarstwa domowego.

Pojemność naczynia do mokrego czyszczenia jest 550 ml = aż 60 m2 czystych podłóg. Zaoszczędzisz więc aż 80 % wody w porównaniu z normalnym wycieraniem. Przezroczyste naczynie do nieczystości szczyci sięobjętością 500 ml. Jest w stanie pracować całych 30 minut a ładuje się zaledwie 4 godziny. Elegancka sygnalizacja świetlna eksploatacji i ładowania ładnie urozmaica cały odkurzacz pionowy.

Sprzątanie będzie zabawą
Dzięki obrotowemu przegubowi z AquaMastrem manipuluje się łatwo. Obsługa jest bardzo łatwa a opanują ją i większe dzieci. Odkurzacz dysponuje wysoką stabilnością a można więc go postawić gdziekolwiek. Dzięki 2 stopniom wydajności w dodatku dostosuje się do wszystkich rodzajów twardych podłóg. Sterowanie wprost na ergonomicznej rękojeści jest proste, wygodne i intuicyjne.

Wypadki się zdarzają
Wydajny Li-Ion akumulator 22,2 V gwarantuje wystarczająco dużą moc ssącą. Przy rozlaniu jakiekolwiek cieczy na podłogę, nie musisz się obawiać, że by z nią AquaMaster nie poradził sobie. A ponieważ jest to wyśmienity pomocnik w gospodarstwie domowym, efektywnie usuwa z podłogi i przyklejone nieczystości dzięki szczotce obrotowej.

Przy wycieraniu Aquamaster wyśmienicie pracuje z niepieniącym środkiem czyszczącym ETA EXTERON ETA988040060.

Konserwacja
Dzięki wyjmowalnej a łatwo myjącej się szczotce obrotowej będzie konserwacja odkurzacza pionowego łatwa. Wymienić i wyczyścić szczotkę więc będzie potrafić naprawdę ktokolwiek. Naczynie do nieczystości lekko wyjmiesz, wylejesz i wypłuczesz. Nie potrzebujesz kupować żadne filtry ani torebki do odkurzacza. Całkowita konserwacja AquaMastra jest dlatego szybka i higieniczna.

Co wszystko do AquaMastra otrzymasz
Obrotową szczotkę z mikro włókniny (fine brush) do oszczędnego czyszczenia delikatnych podłóg spiralną szczotkę obrotową (wave brush) dla grubych nieczystości. Zawartością pakowania jest i baza do odkładania do łatwego ułożenia i przechowywania odkurzacza i adapter 100-240 V (AC) / 26 V (DC).

ETA na ten produkt udziela przedłużoną gwarancję 3 lata na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Specyfikacja techniczna:

  • Czas pracy 30 minut
  • Poziom głośności 82 dB
  • Objętość pojemnika na kurz 0.55 l
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe (Li-On)
  • Typ wodny
  • Ręczny, pionowy 2v1 Nie
  • Oświetlenie Nie
  • Czyszczenie na mokro Tak

Pliki do pobrania