Odkurzacz ETA Andare Animal 1493 90020
Przedłużona gwarancja na: Silnik
Opis:
Idealny dla domu ze zwierzętami
Czy kochasz zwierzęta? Jeśli tak, to odkurzacz ETA Andare Animal będzie dla Ciebie idealny. Ten bezworkowy odkurzacz został zaprojektowany specjalnie w celu odkurzania sierści. Dzięki unikalnej końcówce DermoPet możesz pielęgnować za jego pomocą sierść twojego pupila. Z łatwością usuniesz z niej wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz alergeny, takie jak kurz czy pyłki. Odkurzacz wyróżnia się wysoką mocą ssącą, która wynosi aż do 800 W oraz pojemnikiem na zanieczyszczenia, który pomieści 2,2 l nieczystości. Co więcej, pomimo tych wszystkich zalet urządzenie zużywa mało energii, ponieważ jest wyposażone w oszczędny silnik ECO.
Łatwa obsługa
Z odkurzaczem Andare Animal nie musisz obawiać się o zarysowanie swojej podłogi. Urządzenie wyposażone jest w miękkie kółka, co zapobiega tego rodzaju uszkodzeniom. Odkurzacz może być przechowywany zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, co pozwoli Ci na trzymanie go gdzie tylko zechcesz. Jest on również wyposażony w uchwyt, dzięki czemu przenoszenie go jest naprawdę łatwe.
Średnica połączenia z akcesoriami to 35 mm, natomiast zasięg odkurzacza wynosi 9 metrów.
Praktyczne funkcje
Andare Animal wyposażony jest w alarm informujący o napełnieniu pojemnika na nieczystości. Dzięki temu nie musisz przejmować się ciągłą kontrolą jego napełnienia. Co więcej, silnik odkurzacza posiada system zapobiegający jego przegrzaniu. Sprzęt wyposażony jest również w elektroniczną kontrolę siły ssania, filtr HEPA oraz automatycznie zwijający się kabel.
Unikalne wyposażenie
Do odkurzacza dołączone są specjalne akcesoria, takie jak końcówka DermoPet, za pomocą której zadbasz o czystość sierści swojego zwierzaka. W zestawie znajduje się również uniwersalna dysza do podłóg, turboszczotka do dywanów, turboszczotka do czyszczenia mebli oraz trzy rodzaje ssawek.
Przedłużona gwarancja
ETA oferuje na ten produkt dodatkową, 5-letnią gwarancję na silnik. Zarejestruj się TUTAJ w celu jej uzyskania.
Opis:
Odkurzacz bezworkowy
- Silnik ECO o mocy 800 W z niższym zużyciem energii pozwala na zaoszczędzenie energii przy zachowaniu wysokiej efektywności
- Bardzo dobra moc ssania
- Dzięki specjalnym akcesoriom łatwo usuwa nieczystości (np. sierść) po Twoich pupilach z podłóg lub mebli
- Unikalna końcówka DermoPet usuwa brud, zanieczyszczenia oraz alergeny (np. kurz, pyłki roztocza) z sierści zwierząt
- Duży zasięg - aż do 9 m
- Długość przewodu zasilającego - 6 m
- Średnica połączenia z akcesoriami - 35 mm
- Sygnalizacja wypełnienia worka na kurz
- Elektroniczna regulacja mocy ssania
- Mechaniczna regulacja w uchwycie rury pozwala na natychmiastowe obniżenie mocy ssania
- Miękkie kółka nie uszkadzają nawet delikatnych powierzchni (np. drewniane olejowane) ponadto sprawdzą się na podłogach pływających, PCV, winylowych, wykładzinach czy marmurze
- Obrotowe przednie kółko w zakresie 360° ułatwiające manewrowanie odkurzaczem
- Odkurzacz może być przechowywany w dwóch pozycjach – pionowej oraz poziomej
- Praktyczny uchwyt dla łatwego przenoszenia
- Automatyczne zwijanie przewodu zasilającego
- Odpowiedni dla alergików dzięki wysokiej jakości filtracji
- Ochrona przed przegrzaniem silnika - aktywnie chroni silnik przed uszkodzeniem
- Zabezpieczenie brakującego pojemnika
PARAMETRY
- Zasilanie - ~230 V
- Pojemność pojemnika na kurz - 2,2 l
- Poziom głośności - 77 dB(A)
FILTRACJA
- Wysokiej jakości HEPA filtr przefiltruje nawet najmniejsze cząstki
- Dwa mikrofiltry – ochronny wejściowy silnika i wyjściowych
AKCESORIA W ZESTAWIE
- Uniwersalna końcówka podłogowa
- Turbo szczotka dla efektownego odkurzania dywanów - doskonale zbiera włosy i sierść zwierząt
- Mała turboszczotka jest przeznaczona do odkurzania tapicerki – skutecznie zbiera włosy i sierść zwierząt
- Specjalny adapter DermoPet do pielęgnacji zwierząt (obejmuje gęsty grzebień, szczotki i szczoteczki do połączenia przegubowego ze zmniejszoną średnicą 32 mm)
- Metalowa teleskopowa rura umożliwia optymalne ustawienie wysokości dla użytkownika
- Końcówka do poduszek – delikatnie odkurza miękkie powierzchnie, takie jak tapicerka lub poduszki
- Końcówka szczelinowa – doskonała do odkurzania w wąskich ciężko dostępnych miejscach (np. w szczelinach grzejników, za meblami itp.)
- Szczotka z delikatnym włosiem pomaga podczas sprzątania w miejscach, z których potrzebujesz delikatnie usunąć kurz lub pajęczyny
AKCESORIA OPCJONALNE
- Mikro-filtr wejściowy ETA149300010
- HEPA filtr dla pojemnika ETA149300080
- Mikro-filtr dla pojemnika ETA149300090
- Stworzony specjalnie dla zwierząt domowych
- Klasa emisji pyłu z odkurzacza - C
Specyfikacja techniczna:
- Wymiary opakowania
- Masa: 8.65 kg
- Głębokość: 34.0 cm
- Wysokość: 32.0 cm
- Szerokość: 49.5 cm
- Wymiary produktu
- Masa: 7.34 kg
- Głębokość: 30.0 cm
- Wysokość: 27.5 cm
- Szerokość: 40.0 cm
- Bez kategorii
- Długość kabla: 6 m
- Poziom hałasu: 77 dB
- Objętość worka lub pojemnika na kurz: 2.2 l
- Rodzaj rury: metalowa, teleskopowa
- Automatyczne zwijanie kabla zasilającego: automatyczne zwijanie
- Czyszczenie: na sucho
- Zasilanie: sieciowe 230V
- Typ: bezworkowy
- Zasięg: 9 m
- Zasilanie: 230 V
- Znak jakości dTest: Nie
- Akcesoria
- Miękkie tylne koła: Tak
- Akcesoria w zestawie: dysza szczelinowa
- Akcesoria w zestawie: końcówka do sierści
- Akcesoria w zestawie: ssawka do podłóg / dywanów
- Informacje ogólne
- Regulacja mocy na uchwycie: ssącej
- Moc: 800 W
- Oznaczenie: zwierząt domowych
- Oznaczenie: inny
- Dysza
- Turboszczotka: mini
- Turboszczotka: Tak
- Filtrowanie
- Rodzaj filtra: HEPA 1 szt.