Nawilżacz ETA Airco 1629 90000, czarny

Kod produktu: ETA162990000
Nawilżacz ultradźwiękowy o czasie pracy do 13 godzin i możliwością stosowania olejków eterycznych

Akcja - Rozszerzona Gwarancja

Przedłużona gwarancja na: Cały produkt

Opis:

Powietrze pachnące czystością

Oddychaj czystym i pachnącym powietrzem i stwórz przyjemny klimat w domu. Wystarczy, że kupisz gustowny nawilżacz powietrza ETA Airco 1629 90000 w kolorze czarnym, który zapewnia optymalną wilgotność w pomieszczeniu. To nowoczesne urządzenie wyposażone jest w ultradźwiękową technologię, zapewniającą wydajne nawilżanie i bardzo cichą pracę.

Zdrowe powietrze w zdrowym domu

Dobra jakość powietrza w Twoim domu to podstawa zdrowego ciała, co przekłada się na Twój codzienny nastrój. Funkcjonalny nawilżacz ETA Airco z ładną obudową pomoże Ci zadbać o zdrowe środowisko w każdych okolicznościach. Wpłynie pozytywnie nie tylko na Twoje ogólne samopoczucie, błony śluzowe i skórę, ale także na elementy wyposażenia domu, którym nie sprzyja zbyt suche powietrze.

Wygodna obsługa

Nawilżacz Airco przeznaczony jest do nawilżania powietrza w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni do 30 m2. Może działać do 13 godzin bez przerwy, zatem nie musisz martwić się o to, że wyłączy się w najmniej spodziewanym momencie. Funkcja timera pozwala ustawić czas pracy od 1 do 12 godzin. Kontrolka świetlna informuje, że urządzenie jest włączone i pracuje, w przeciwnym razie można by tego w ogóle nie zauważyć, tak cicha jest jego praca. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na czytelnym, dotykowym wyświetlaczu LED, za pomocą którego steruje się urządzeniem. Jego obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Wygodną obsługę zapewnia także łatwo wyjmowany zbiornik na wodę ze składanym uchwytem i dużą pojemnością 4 l. Dobrze widoczny pławik poinformuje Cię, ile wody zostało jeszcze w zbiorniku.

Skuteczna technologia ultradźwiękowa

Nawilżacz ETA Airco wyróżnia się technologią ultradźwiękową, dzięki której następuje równomierne i wydajne natryskiwanie wilgoci. Możesz w zależności od potrzeb regulować ilość pary wodnej, wybierając pomiędzy 3 poziomami.

Pachnący dom

Airco może pełnić nie tylko funkcję nawilżacza. Swoim nabywcom zapewnia również bonus w postaci zintegrowanego pojemnika na olejki aromatyczne i eteryczne. Wybierz swój ulubiony zapach i rozpieść nim swoje ciało i duszę.

Szeroka oferta dla czystego powietrza

Możesz wybrać spośród szerokiej gamy oczyszczaczy powietrza, dyfuzorów zapachowych i nawilżaczy ETA, które zapewniają czystsze, zdrowsze i pachnące powietrze w twoim domu.

Przedłużenie gwarancji do 3 lat na: całe urządzenie

Specyfikacja techniczna:

  • Wyświetlacz LED
  • Regulacja wilgotności Nie
  • Pobór mocy 25 W
  • Zalecana powierzchnia 75 m3
  • System ultradźwiękowy Tak
  • Ilość stopni mocy 3
  • Jonizacja Nie
  • Pojemność zbiornika na wodę 5 l
  • Czas pracy 13 h
  • Aromaterapia Tak

Pliki do pobrania

Vida